Ons team

Ons team is in de afgelopen paar jaar enorm gegroeid. Maak kennis met ons en wat we voor u kunnen betekenen door ons een e-mail te sturen.

              Jeroen van Esch  Han Swaans      Lenny Braam
  • Directeur
  • Uitgever Economie, economische beroepen, rekenen LOB en ICT
  • Toerisme, Recreatie,
    LVD, Sport en Bewegen
    en FD
  • Uitgever Moderne
    Vreemde Talen

 j.vanesch@uitgeversgroep.nl

 h.swaans@uitgeversgroep.nl 

 l.braam@uitgeversgroep.nl

                  Judith Pen     Tanja Mols   Kim de Bakker
  • Uitgever Horeca MBO &
    VMBO
  • Uitgever VMBO
  • Office Manager
  • Uitgever Nederlands / BPV boeken
 j.pen@uitgeversgroep.nl   t.mols@uitgeversgroep.nl    k.debakker@uitgeversgroep.nl 

                Jill Hoppenbrouwers   Sander van Berkel         Janke van Mosseveld
  • Ondersteuning helpdesk
  • Communicatie-/ marketingmedewerker/ Helpdesk/ docentenondersteuning
    E+ Boeken
  • Communicatie
  • Beurzen
  • Helpdesk/ Docentenondersteuning Digiplein
j.hoppenbrouwers@uitgeversgroep.nl   s.vanberkel@uitgeversgroep.nl    j.vanmosseveld@uitgeversgroep.nl 

                  Manoe Hoogstede     Nina Lenders      Dieter Mesker
  • Uitgever / Toetsing
  • Uitgever / Loopbaanleren
  • Leider productiehuis
  • Uitgever-video
 m.hoogstede@uitgeversgroep.nl   n.lenders@uitgeversgroep.nl   d.mesker@uitgeversgroep.nl 

       Lisse van Wijnen           Géke Hanegraaf
  • Uitgever Video
  • Ondersteuning Helpdesk
  • Projectmanager
  • Helpdesk Financiën
 l.vanwijnen@uitgeversgroep.nl    g.hanegraaf@uitgeversgroep.nl  

© Educatieve Uitgeversgroep,
alle rechten voorbehouden

Design & Realisatie: Holiday Media

live chat software